BLOG

wedrowycz banner1

szczerze....

pan kandydat na prezydenta stara się nie mówić zbyt wiele o swoich wizjach przyszłości ale czasem z czymś się sypnie...

https://www.fronda.pl/a/kidawa-trzeba-bedzie-wrocic-do-reformy-wieku-emerytalnego,140575.html

smrody z PO znów chcą kraść nasze życie. Znów planują oszczędności na emerytach. Znów chcą żebyśmy dłużej pracowali...

*

jednocześnie ci sami ludzie chcą przywrócić gigantyczne (nawet do kilkunastu tyś zł miesięcznie) emerytury ubekom i zomowcom   

 

przyszłość u bram...

Czy takie rzeczy będą się działy w Europie? 

Wiele zależy od nas. 

https://euroislam.pl/pakistan-malzenstwo-legalne-od-pierwszej-miesiaczki/

kroniki kasty...

https://www.tvp.info/42225887/gdansk-nauczyciel-oskarzony-o-molestowanie-26-uczennic.

:ektor anglskiego z USA dobierał się do 26 dziewczynek w tym do 8-latki. 

Ponadto miał w laptopie sporo rozmaitych śwństw - które w dodatku rozsyłał kolegom o podobnych "zainteresowaniach".

Policja aresztowała, sąd wypuścił. Uznał że może odpowiadać z wolnej stopy. Ale paszportu mu nie zabrali... 

*

wygląda na to że proces będzie dopiero w przypadku gdy kolo zgłupieje na tyle by znów pojawić się w Polsce...  

oj oj oj oj oj

https://niezalezna.pl/312052-hiszpanskie-media-zauwazaja-spory-problem-w-niemczech-ksenofobia-jak-epidemia

Hiszpanie biadolą nad tym jacy to niemcy robią się ksenofobiczni... i jak to słuchają populistów a potem biją tzw. "uchodźców". 

*

Drodzy Hiszpanie: jak banda turków/kurdów/arabów zaczepia, molestuje i gwałci na ulicach kobiety i dziewczęta to wcześniej czy później nawet takie ciepłe kluchy jak dziesiejsze "Helmuty" zaczynają się wkurzać.

To jest normalne. To jest naturalny odruch męzczyzny wobec zagrożenia kobiet i dzieci. To jest zdrowe.   

Ps. 

Drodzy Hiszpanie - czy pamiętacie że istnieją tylko 4 hiszpańskie książki z okresu przed  opanowaniem półwyspu Iberyjskiego przez muzułmanów? Nie "4 tysiące" tylko  4 sztuki. 

 

no cóż...

https://prawy.pl/106892-recydywa-prl-ciosek-doradza-biedronia/

Jak to widzę? Czerwono. 

Fakty są takie: wygląda na to że ktoś od dłuższego czasu pilotuje karierę biedronia. Dba by było o nim głośno, by pojawiał się regularnie w mediach, by pisano  nim dobrze a opinie krytyczne wyciszano lub zakrzykiwano argumentem o homofobii. W jego otoczeniu pojawiają się komuniści, ubecy lub ich progenitura. 

Co wiemy?

Robert Biedroń miał ojca alkoholika i trójkę rodzeństwa. Ojciec pił, potem bił dzieci i żonę. p.Robert podobno starał się chronić matkę i rodzeństwo… Oboje rodzice byli nauczycielami w technikum naftowym. Matka działała w Solidarności, ojciec w PZPR. Są i zagadki… np. w latach 80-tych wyjechali do USA z zamiarem ułożenia sobie życia za oceanem, ale po pewnym czasie wrócili.

Zdobycie paszportów w latach 80-tych było bardzo trudno. Wiz amerykanie udzielali bardzo niechętnie – bo masa Polaków chciała tam zostać nielegalnie i pracować na czarno (miesiąc pracy w USA pozwalał odłożyć równowartość nawet kilkuletnich polskich zarobków). Bardzo rzadko wpuszczano całe rodziny. Bardzo rzadko PRL dawał paszporty całej rodzinie. Zazwyczaj dawano jeden a reszta zostawała jak gdyby zakładnikami. Ktoś z rodziny się urwał ze smyczy – sorry – reszta paszportu nie dostawała NIGDY.

Nauczyciele z Krosna pojechali sobie z dziećmi do USA, nie znaleźli roboty, wrócili… to nawet dziś byłoby nie łatwe do przeprowadzenia...  Czy zostali złapani i poddanie ekstradycji? Czy skończyła im się wiza? Nie wiemy. Dziwne to jakieś…

W każdy razie ojciec dalej pił i bił. I tu ciekawostka. 19 lat temu matka p.Roberta założyła sprawę sądową (art. 157 i art. 207 kk ) ale założyła ją nie mężowi pijakowi tylko …synowi.(!!!) Do procesu nie doszło bo strony zwarły ugodę. Obecnie oboje bagatelizują zdarzenie i twierdzą że to było nieporozumienie. Pojawiła się wersja że pobił ojciec ale by go chronić oskarżono syna. (bzduuura). Co zaszło tak naprawdę? Nie wiemy. Albwiem ...AKTA SPRAWY ZNIKNĘŁY.

W necie krążyły informacje – że Robert złamał matce szczękę, miał też katować a nawet molestować seksualnie młodszego brata. Moim zdaniem to bzdura – złamanie szczęki to ciężki uszczerbek na zdrowiu. Molestowanie nieletniego nawet wówczas było poważnym przestępstwem – żaden sąd by tego nie sprowadził do ugody stron – bo po prostu takie rzeczy ściga się z urzędu. Natomiast przemoc wobec matki i brata, pobicie – to już bardziej prawdopodobne. O rodzinie pana posła wiemy niewiele. Ojciec nie żyje od lat. Tu znów relacje są sprzeczne… Z jednej strony p.Robert miał się pogodzić z ojcem i wozić go na zabiegi gdy ten zachorował na raka. Z drugiej w jednym z wywiadów wspomina że nie był nigdy na jego grobie. Jeden z braci jest narkomanem i alkoholikiem. O drugim i siostrze nic nie wiadomo. 

Może mam paranoję. Może to objaw mojej homofobii. Ale krążą mi w głowie pytania… A jeśli sprawa ma drugie dno? Może byli w tym wszystkim jacyś dobrzy wujaszkowie z SB, którzy kiedyś paszport dali, innym razem sędziemu słówko szepnęli do ucha, a po wszystkim zadbali by papiery wylądowały bezpiecznie w ich sejfie. Którzy wyłapali „młodego zdolnego” i wykreowali na posłuszne swoim celom narzędzie walki politycznej. Którzy wyciszali skandale, bicie policjanta, wiec LGBT z trybuną na Grobie Nieznanego Żołnierza w Krakowie, sprawę „klubu pedofilów” w Słupsku…  

Może mam paranoję. A jeśli nie?

o trzeźwości

https://niezalezna.pl/311924-53-tydzien-modlitw-o-trzezwosc-narodu

ano nie jest dobrze z tą trzeźwością Polaków. 

można nawet powiedzieć że jest zupenie źle... 

"nawrócony"

W Hrubieszowie mieszkał sobie Żyd. Był znany jako ideowy komunista i zapiekły agitator bolszewicki. 

W sierpniu 1920 budionny zajął Hrubieszów. Czerwonoarmiści rabowali kogo się dało. Agitator choć był po ich stronie też został oskubany do czysta... 

Efekt? 

Uciekł z miasta przedarł się do bronionego przez Polaków Chełma, pobiegł na punkt poborowy, zgłosił się na ochotnika do polskiego wojska, zażądał twardo: karabinu i wysłania go na pierwszą linię walk... 

Wraz z naszą  armią wzwalał Hrubieszów - ku ogromnemu zdumieniu wszyskich mieszkańców którzy go rozpoznali... 

*

Ludzka rzecz się PO-mylić... 

panowie naszych sumień?

https://niezalezna.pl/311922-kanada-chce-zakazu-terapii-osob-homoseksualnych-modlitwa-za-nie-bedzie-przestepstwem

modlitwa będzie przestępstem!? 

(w kanadzie w zasadzie już jest Mary Wagner regularnie odsiaduje wyroki za modlitwy przed centrami aborcyjnymi... ) 

*

nasz świat płonie...

dokąd uciec?

przyszłość już tu jest...

https://www.fronda.pl/a/rodziny-wielodzietne-pozwane-przez-srodowiska-lgbt-jutro-pierwsza-rozprawa,140512.html

https://twitter.com/jerzKwasniewski/status/982545901976784897?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1230545562451300358&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fronda.pl%2Fa%2Frodziny-wielodzietne-pozwane-przez-srodowiska-lgbt-jutro-pierwsza-rozprawa%2C140512.html

W skrócie: działacze LGBT walczą w sądzie z ludzmi którym nie podoba się ich obecność w szkołach. 

Coś mi się zdaje że ta cała tolerancja poszła stanowczo za daleko. 

o sojusznikach

Warszawa od czasów gdy jej prezydentem był Lech Kaczyński organizowała letnie pokazy teatralne. Beneficjentem imprezy były dwa teatry Krystyny Jandy. Dzś aktorka wypłakuje się gdyż władze miasta Warszawy obcięły fundusze i pokazów nie będzie. 

*

Kobieta chyba postawiła na złego konia. Najpierw po wylaniu przez nią wiader jady i POmyj "wredne pisowce" ograniczyły jej dotację z ministerstwa. (moim zdaniem powinny w ogóle zabrać...).

Teraz prezydent miasta z nadania PO zdecydował się kopnąć najwierniejszą sojuszniczkę w ...przez delikatność nie napiszę gdzie. 

*

Chyba i ona siadła do stołu z szulerami...