Krótki Przewodnik

po mojej tfu!rczości jakby ktoś wlazł tu zwabiony polityką a był ciekaw co ja za jeden i z czego żyję...

Norweski Dziennik - fabularyzowany podręcznik stolarki i ciesiołki w roli głównej średnio rozgarnięty dzieciak z amnezją i jego kumple świrowaty ukrainiec i snajper amator. są trzy dziewczyny jedna mu się śni, za drugą gania, trzecia się rozbiera a potem umiera. I wszyscy wokoło łżą jak najęci.

Oko Jelenia: trójka bohaterów szuka tytułowego artefaktu wokół Bałtyku na przełomie lat 1559/1560 w trakcie poszukiwań regularnie dostają łomot, są też torturowani, gwałceni, zabijani i tak przez sześć tomów.

Cykl o Wędrowyczu - stary pijaczyna z równie nieświeżym kumplem z maniackim uporem czepiają się bliźnich (niekoniecznie żywych) i wyrównują urojone porachunki z całym złym światem. I tak przez 100 odcinków w 7 tomach.

Operacja dzień wskrzeszenia - polsko-patriotyczna parodia "Terminatora" głównie w realiach carskiej Rosji. Jest kupa bohaterów - większość gnie.

Kuzynki. Są trzy laski, przy czym dwie to dobrze zakonserwowane staruszki (czego zupełnie nie widać) i jeden facet nie zainteresowany nimi seksualnie. Gotują różne frykasy, jedzą, piją a w wolnych chwilach użerają się z jakimiś popaprańcami. I tak przez trzy tomy.

Wampir z M3 zbiór nieśmiesznych dowcipów o komunie z głupimi wampirami w roli bohaterów. Dziewczyna jest jedna - też głupia. Będzie kontynuacja.

Zbiory opowiadań to głównie przygody dwu gości.

Jeden, Skórzewski - jest lekarzem ale zamiast siedzieć w gabinecie i leczyć ludzi ewentualnie założyć rodzinę, szlaja się po carskiej Rosji i wplątuje w kuriozalne afery.

Drugi, Storm - jest początkującym dziadkiem śmietnikowym który zagraca dom wszelaką starzyzną. Ma dziewczynę która się nawet nie rozbiera.