co się dzieje...

wyjątkowo smutna, ohydna, straszna i drastyczna sprawa... 

https://gloswielkopolski.pl/ojciec-pedofil-z-kolegami-gwalcili-dziecko-w-dopiewie-sad-w-poznaniu-skazal-ich-na-wiezienie-uslyszeli-surowe-wyroki/ar/c1-14473189 

*

Co na to lobby LGBT+? Co na to eurodeputowany p.Biedroń? (sam zamieszany w brzydką aferę w Słupsku).  Co na to wiceprezydent Warszawy p.Rabiej? (wielki zwolennik sexedukacji w szkołach). 

Czy padły jakieś słowa potępienia ze storny homocelebrytów, organizacji gejowskich, albo np. partii wiosna? Jakieś odcięcie się od sprawców, zapewnienie że pilnują swoich klubowiczów, że nie będzie tolerancji dla takich zachowań w ich szeregach? 

Nie. Jak zwykle milczenie - udają że ich ten problem nie dotyczy. 

Milczą. Zawsze milczeli. 

*

A co na to "jej perfekcyjność" i p.Jacykow - publicznie deklarujący się jako pedofile? Co na to były poseł Palikot który chciał obniżenia wieku przyzwolenia na stosunki seksualne? Co na to profesor Hartmann - uważający że miłość fizyczna w najbliższej rodzinie jest piękna i trzeba dyskutować nad jej prawem bytu?

*

Coś dziwnie nabrali wody w usta. A co na to wszyscy zwolennicy adopcji dzieci przez homoseksualistów? 

*

Postępujący lawino pod koniec lat 80-tych proces depenalizacji pedofilii w Europie zachodniej powstrzymało nagłośnienie sprawy pedofila mordercy Marca Dutroux. 

Co musi się stać żebyśmy otrząsnęli się z zaczadzenia polityczną poprawnością?