Informacja o publikacjach

Fundacja rozprowadziła w ciągu ostatnich 4 miesięcy ok 200 egzemplarzy naszej najnowszej monografi - albumu "U świętego Michała w Wojsławicach". Książkę otrzymali sponsorzy publikacji, biblioteki, muzea, instytucje naukowe, regionaliści oraz stowarzyszenia zarówno zwiazane z naszym regionem jak i te które uznaliśmy za zainteresowane tematem. 

Posiadamy jeszcze pewną ilość egzemplarzy obu abumów. wydanego w 2012-tym roku "Wojsławice skarby naszej pamięci"  oraz noego - "U świętego Michała w Wojsławicach".

Fundacja nie prowadząc działaności gospodarczej nie może ich sprzedawać ale z przyjemnością prześlemy zainteresowanym w zamian za datki na działaność Fundacji. Gromadzone środki planujemy przeznaczyć na przygotowanie kolejnej książki -  monografii rynku naszego miasteczka oraz inne pożyteczne działania. 

 

Zainteresowanych proszę o kontaktowanie się z wiceprezesem Markiem Farfosem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; tel. 604-189-702