Dodaj wpis
Temat
Autor *
Email
Strona www
Treść *
Przepisz kod z obrazka *
   
 

Paweł: Plany wydawnicze

Szanowny Panie Andrzeju,

Jakiś rok temu wspomniał Pan, o swoich planach na najbliższe lata. Zaciekawiły mnie dwie książki: opowieść o carskiej Rosji oraz książka o Rzeczypospolitej szlacheckiej. Ma Pan dalej wyżej wymienione powieści w planach?

piątek, 19, styczeń 2018

ocelot: Przysięga Hipokratesa.

Panie Andrzeju!

Lekarze od dawna nie składają "przysięgi Hipohratesa". Składają tzw. "przyrzeczenie lekarskie" pozbawione niestety najważniejszego fragmentu pzysięgi Hipokratesa: "Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie.". Choć istotnie w przyrzeczeniu jest fragment:"chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek".

Pozdrawiam

piątek, 19, styczeń 2018

CYC ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): politykaria

bylbym rad gdyby pan wyrazil jasno

swa linie polityczna - czyni pan  wiele

zakretow zbaczajac z drogi i nie wykluczam

ze czasem myla sie panu kierunki

 

CYC

czwartek, 18, styczeń 2018

AniaG ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Pomysł:)

Dzień dobry,

Jestem Pana fanką od niedawna łyknęłam do tej pory cykl Oko Jelenia, Wilcze leże i Jakuba Wędrowycza i cieszę się z tego bogactwa jakie jeszcze zostało do ogarnięcia bo Pańskie historie czyta się niesamowicie dobrze. Jest Pan też osobą, która jako piewrsza zdołała sprawić abym wręcz pokochała historię jako naukę (za którą dopóki nie zaczęłam czytać Pańskich książek jakby to ująć -nie przepadałam). Teraz piszę ponieważ zastanawiałam się co by mi Pan odpowiedział, gdybym poprosiła go o zastanowienie się nad historią trzech sióstr nie spokrewnionych tylko ze służby zdrowia, które chętnie biorą nocne dyzury w pewnym szpitalu na Dolnym Śląsku i chorują na dziwną chorobę skóry; na cześć moich przyjaciółek ze szpitala na ul. Kamieńskiego we Wrocławiu?

Dzięuję Anna Gregory

czwartek, 18, styczeń 2018

Xanax ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Do "Jurka"

Jak Ci nie pasuje poziom książek, to nie czytaj. Albo lepiej - sam napisz arcydzieło. Poczytamy, ocenimy.

czwartek, 18, styczeń 2018

 

Powered by Phoca Guestbook