Dodaj wpis
Temat
Autor *
Email
Strona www
Treść *
Przepisz kod z obrazka *
   
 

Brodaty Grzyb: Jakub Wędrowycz i spółka za granicą?

Szanowny Panie Andrzeju

Czy rozważał Pan tłumaczenie i dystrybucję na rynku zachodnim Pana książek? Przyznam szczerze, że nieraz po przeczytaniu aż mnie korciło, żeby je polecić znajomym z innych krajów, ale z tego co wiem, nie doczekały się one tłumaczenia na angielski/niemiecki/francuski/hiszpański/portugalski/itd. Są na to jakieś szanse? 

wtorek, 21, luty 2017

741642 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): czytelnik numer???

Dlaczemu mam numer jak w więzieniu?

Trochę to niemiłe.

poniedziałek, 13, luty 2017

sol1581 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Tom 8 Oka?

Czy my, wielcy fani twórczości Andrzejowej, możemy liczyć na pojawienie się kolejnej części przygód Marka i Staszka? Właśnie (po raz kolejny) skończyłam czytać Sowie Zwierciadło i nie mogę się doczekać tego pięknego dnia, w którym będę mogła się dowiedzieć czegoś więcej o ich dalszych losach.

środa, 08, luty 2017

Tomy64 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Jakub Wędrowycz

Dzięki za naprawdę bardzo dobre cykle opowiadań.I do następnego spotkania z książką.

Pozdrowienia.T.

niedziela, 05, luty 2017

Zero6079: Opowiadania

Juz nie mogę się doczekać nowej ksiatki życzę powodzenia w pisaniu i dużo pomysłów na nowe opowiadania 

niedziela, 05, luty 2017

 

Powered by Phoca Guestbook