Dodaj wpis
Temat
Autor *
Email
Strona www
Treść *
Przepisz kod z obrazka *
   
 

Jacek Trela ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Podziękowania

Składam szczere gratulacje za pańską twórczość.To takie swojskie klimaty a zarazem powiew świeżości (nie licząc skarpet Wędrowycza:)

Bardzo fajnie się to wszystko i czyta i słucha jako audiobuka (lektor jest mistrz świata)Pozdrawiam i czekam na więcej.

 

sobota, 25, marzec 2017

Ireneo2000 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Podziękowania

Szanowny Panie Andrzeju

Chciałbym Panu serdecznie pogratulować świetnej twórczości.

Jestem Pańskim fanem i z radością poznaję losy bohaterów Pańskich opowiadań. To dzięki takim opowiadaniom jak Pańskie mam możliwość oderwania się od brutalnej rzeczywistości i śledząc losy bohaterów przenieść się w inny może trochę zwariowany ale dający wiele radości świat.

Dziękuję wierny czytelnik. 

piątek, 17, marzec 2017

Adam Zieliński ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): Podziękowania

Szanowny Autorze,

chciałbym niniejszym wpisem serdecznie Tobie podziękować za chwile radości i oderwania od szarej i niejednokrotnie irytującej rzeczywistości dnia codziennego. Za zdroworozsądkową treść wypływającą z pomiędzy słów Twych utworów. 

Wdzięczny czytelnik 

 

czwartek, 16, marzec 2017

Brodaty Grzyb: Jakub Wędrowycz i spółka za granicą?

Szanowny Panie Andrzeju

Czy rozważał Pan tłumaczenie i dystrybucję na rynku zachodnim Pana książek? Przyznam szczerze, że nieraz po przeczytaniu aż mnie korciło, żeby je polecić znajomym z innych krajów, ale z tego co wiem, nie doczekały się one tłumaczenia na angielski/niemiecki/francuski/hiszpański/portugalski/itd. Są na to jakieś szanse? 

wtorek, 21, luty 2017

741642 ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ): czytelnik numer???

Dlaczemu mam numer jak w więzieniu?

Trochę to niemiłe.

poniedziałek, 13, luty 2017

 

Powered by Phoca Guestbook