O eunuchach w psychiatryku

               Premier Holandii proponuje Putinowi deal – jeśli Rosja przestanie dozbrajać separatystów UE nie nałoży sankcji. Mówiąc po ludzku w imię niemieckich biznesów jest w stanie przełknąć i zamieść pod dywan śmierć 200 obywateli. A myślałem że tylko nami rządzi banda pazernych eunuchów… Smutne. 

*

               Jarosław Grzędowicz napisał kiedyś opowiadanie o tym jak bohater odkrywa że nasza cywilizacja to błędna zdegenerowana rzeczywistość alternatywna. Rafał A. Ziemkiewicz napisał tekst w którym nasz świat okazuje się efektem głupiego eksperymentu szalonego naukowca. Jakub Ćwiek napisał opowiadanie w którym kazuje się że wszyscy już nie żyjemy a otaczająca nas rzeczywistość to już czyściec. Bliżej nie znany mi Marek Nowak już w latah 80-tych napisał powieść "Klinika psychiatryczna" - w której nasza planeta jest zakladem do którego wysyła się chorych umysłowo z całego kosmosu. (uprzednio pierze się im pamięć i zmienia ciała by sądzili że sa ziemianami).

*

            Smutne gdy tak wielu ludzi uważa pospołu że świat nas otaczający jest tak bardzo chory i zły... A jeszcze smutniejsze jest że rzeczywistość co chwila potwierdza tę diagnozę. 

 

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/