Pokłosie Smoleńska

Dziś Gazeta Wybiórcza na pierwszej stronie informuje że nie było żadnego zamachu Smoleńsku bowiem podczas sekcji nie znaleziono śladów w płucach, oparzeń skóry ani rozerwań błony bębenkowej. Hmm… Nie widziałem zdjęć z ekshumacji „Smoleńskich” więc nie wiem w jakim stanie były ciała ale wiedza nabyta na studiach archeologicznych sugeruje mi że po 28 miesiącach w grobie doszukiwanie się u nieboszczyka skóry czy płuc może być bardzo problematyczne…

Do tego na bliźniaczym TU-102 stojącym w Mińsku Mazowieckim też odkryto ślady trotylu i nitrogliceryny (choć jeszcze się nie rozbił…). Wszystko to wygląda mi na jakąś wielopiętrową piętrową prowokację.

P.A.Macierewicz zarzucił że ekshumowanych zwłok nie przebadano spektrometrycznie. To bardzo słuszny zarzut, ja mam jednak nadal tę samą wątpliwość. Czy jego zespół przebadał ubrania ofiar? Bo powinien. Nie mamy wraku, nie mamy rejestratorów ani dostępu do ciał. W tej sytuacji ubrania to najlepsza próbka jaką zdołaliśmy sprowadzić do kraju!

W necie oburzenie po premierze filmu pasikowksiego „Pokłosie”. Film jest o tym jak to Polacy antysemici w czasie okupacji robią pogrom żydowskim sąsiadom. Tak na logikę ten film powinien powstać w okresie gdy wyborcza robiła cyrki wokół jedwabnego. Czemu ktoś podgrzewa temat i dlaczego film był dofinansowany przez Rosjan?

Moim zdaniem chodzi o mechanizm jak po „Pogromie Kieleckim”. 3 pogromy żydów Rzeszów-Kraków-Kielce zorganizowane przez UB miały odwrócić uwagę świata od sfałszowanych wyborów i narobić nam tyłów. Być może Rosjanie już przewidują że kłamstwo smoleńskie nie da się utrzymać zatem inwestują w zrobienie z nas antysemitów by wygasić na zachodzie życzliwe zainteresowanie Polską? Kupienie Hollywood pewnie okazało się za drogie… Jeśli film trafi do dystrybucji w USA będę prawie pewien.

https://atria.edu/rtp-live/ https://www.dilia.eu/rtp-slot-pragmatic/