o skarbach

https://niezalezna.pl/gospodarka/polska-miedz-zloza-norwegia-165-mln-ton/573647

garść pytań:

1) dlaczego złoża oddajemy kanadyjczykom skoro mamy KGHM? 

2) dlaczego dostaną tak preferencyjne stawki podatkowe?

3) Czemu na podobne nie mogą liczyć POLSKIE firmy?

4) dlaczego eksportujemy miedź i srebro jako surowiec zamiast wykonywać z nich wyroby?

5) kiedy eksloatacja tytanu na suwalszczyźnie? 

Image

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL