https://niezalezna.pl/gospodarka/polska-miedz-zloza-norwegia-165-mln-ton/573647
garść pytań:
1) dlaczego złoża oddajemy kanadyjczykom skoro mamy KGHM?
2) dlaczego dostaną tak preferencyjne stawki podatkowe?
3) Czemu na podobne nie mogą liczyć POLSKIE firmy?
4) dlaczego eksportujemy miedź i srebro jako surowiec zamiast wykonywać z nich wyroby?
5) kiedy eksloatacja tytanu na suwalszczyźnie?

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL