polski urzędnik - słaby wobec mafii, polityków, bandytów i łobuzów.
Bezwzgledny wobec słabych, zagubionych, szrych ludzi.
A do tego wszystkiego BEZKARNY.
Nawet w sprawach ewidentnych.
*
Utrzymujemy biurokratyczny nowotwór - ponad 800 tysięcy etatów.
W większości są to ludzie zbedni, często szkodliwi a gdy raz na jakiś czas
pojawia się okazja by zrobili coś dobrego, albo chcociaż przyłożyli się do roboty za którą im płacimy - mają to w dupie.

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL