z kronik kasty...

https://niezalezna.pl/polityka/szokujaca-decyzja-prokuratury-sledczy-nie-chca-scigac-urzednikow-ws-smierci-kamilka/573419

polski urzędnik - słaby wobec mafii, polityków, bandytów i łobuzów.

Bezwzgledny wobec słabych, zagubionych, szrych ludzi. 

A do tego wszystkiego BEZKARNY. 

Nawet w sprawach ewidentnych. 

*

Utrzymujemy biurokratyczny nowotwór - ponad 800 tysięcy etatów. 

W większości są to ludzie zbedni, często szkodliwi a gdy raz na jakiś czas

pojawia się okazja by zrobili coś dobrego, albo chcociaż przyłożyli się do roboty za którą im płacimy - mają to w dupie. 

Image

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL