Norweski dziennik - Północne wiatry Pilipiuk

Norweski dziennik - Północne wiatry

 

"Północne wiatry" odsłaniają rąbek prawdy o samym Andrzeju Pilipiuku. Są finałem pisanego przez 20 lat dziennika. Kresem 800-stronicowej włóczęgi autora po zakamarkach jego własnej duszy.

Wietrzne tchnienia fiordów rozwiewają tajemnice wokół życia Tomka Paczenki. Odkrywamy sekrety jego rodziny i tajemnicę Łucji. Poznajemy też psychopatycznego naukowca i w końcu dowiadujemy się całej prawdy o Equoidae Edoni.

Opowieść dla wszystkich, którzy szukają oderwania się od codzienności, którzy stracili wiarę w ideały i myślą, że nic w ich życiu już się nie uda.

Oto lekarstwo!

Premiera: 22 listopada 2017
ISBN: 978-83-7574-750-8
Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 324

Kup książkę - https://www.swiatksiazki.pl/polnocne-wiatry-cykl-norweski-dziennik-tom-3-6363242-ksiazka.html 

Norweski dziennik - Obce ścieżki Pilipiuk

Norweski dziennik - Obce ścieżki

 

Paweł Koćko (lub jak kto woli Tomasz Paczenko) musi się ciągle ukrywać i nadal nie wie zbyt wiele o swojej tożsamości. Wciąż poszukuje odpowiedzi na pytania: kto podjął się pewnego szalonego eksperymentu genetycznego, jak rozumieć nawiedzające go niepokojące sny? I jakby tego jeszcze było mało, nie zawsze wiadomo, kto szpieg, a kto przyjaciel...

Nad głową bohatera przetoczy się niejedna poważna burza, ale przecież bohaterowie są po to, by ich doświadczać na różne sposoby, ku uciesze czytelników.

Premiera: 10 listopada 2017
ISBN: 978-83-7574-746-1
Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 251

Kup książkę - https://www.swiatksiazki.pl/obce-sciezki-cykl-norweski-dziennik-tom-2-6361387-ksiazka.html 

Norweski Dziennik - Ucieczka Pilipiuk

Norweski Dziennik - Ucieczka

 

Największym problemem życiowym czternastoletniego Pawła Koćko jest perspektywa nudnych wakacji. Nagle wszystko wywraca się do góry nogami, Paweł jest świadkiem zabicia agentów KGB, zostaje porwany, a potem wysłany – podobno dla własnego bezpieczeństwa – do norweskiej wioski za kołem podbiegunowym. No, jeśli zrujnowany dom, śledzący go leśniczy, arystokratki na białych koniach i zwariowany kumpel Maciek, wnuk Jakuba Wędrowycza, to bezpieczeństwo, to lepiej nie myśleć, jak będą wyglądały przygody…

To książka pełna doświadczeń na ludziach i kosmitach, rosyjskiej arystokracji, dążącej do restaurowania monarchii, szpiegów, podsłuchów, wybuchów i – jak zwykle – humoru.

Premiera: październik 2017
ISBN: 978-83-7574-742-3
Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 394

Kup książkę - https://www.swiatksiazki.pl/ucieczka-cykl-norweski-dziennik-tom-1-6361386-ksiazka.html 

Image

© 2024 Andrzej Pilipiuk | Wszystkie prawa zastrzezone| Realizacja: AS DIGITAL